AktualnościAktualności

05.01.2024

Wiadomości

Nowy Cennik na Rok 2024 - Ojcowski Park Narodowy

Poznaj aktualny cennik wstępów do obiektów Ojcowskiego Parku Narodowego


Odkryj Nowy Cennik na Rok 2024: Wycieczki Szkolne i Zorganizowane w Ojcowskim Parku Narodowym


Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem na rok 2024 obiektów i atrakcji turystycznych w Ojcowskim Parku Narodowym bedących pod zarządem dyrekcji OPN. Planując wycieczki szkolne i zorganizowane, warto wiedzieć, co nas czeka w nadchodzącym roku podczas wizyty w tym wyjątkowym miejscu.
 

Jaskinia Łokietka: Tajemnice Ukryte w Głębi Ziemi

Jaskinia Łokietka, jedna z najbardziej znanych atrakcji Ojcowskiego Parku Narodowego, będzie czynna codziennie od 20 kwietnia do 11 listopada. Ostatnie wejście planowane jest na godzinę 18.30 (kwiecień-sierpień), 17.30 (wrzesień), 16.30 (październik) i 15.00 (listopad). Wycieczki zorganizowane mogą rezerwować swoje wizyty, by zagwarantować sobie miejsce w tej niezwykłej podróży w czasie. Cennik na rok 2024 prezentuje się następująco: opłata normalna 30 zł, opłata ulgowa 15 zł.
 

Jaskinia Ciemna: Zanurz się w Pradawnym Świecie

Jaskinia Ciemna, kolejna perła Ojcowskiego Parku Narodowego, będzie dostępna dla zwiedzających od 20 kwietnia do 14 września 2024. Wejścia o pełnej godzinie zapewnią komfortowe zwiedzanie. Cennik na rok 2024 to bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 10 zł.
 

Zamek w Ojcowie: Średniowieczna Forteca Czeka

Zamek w Ojcowie, znany również jako Zamek "Kazimierzowski", otwiera swoje podwoje dla zwiedzających. W zależności od sezonu, godziny otwarcia będą się różnić, zapewniając dostęp do tego historycznego skarbu. Cennik na rok 2024 to bilet normalny 22 zł, bilet ulgowy 11 zł.
 

Ekspozycja Muzealna: Wiedza i Historia w Jednym Miejscu

Ekspozycja Muzealna w Centrum Edukacyjno-Muzealnym OPN w Ojcowie to miejsce, gdzie historia i przyroda łączą się, tworząc fascynującą opowieść. Cennik na rok 2024 oferuje różne opcje, w tym opłatę normalną z projekcją filmu 3D 20 zł, opłatę ulgową z projekcją filmu 3D 10 zł.
 

Planuj z Nami!

Zachęcamy nauczycieli i organizatorów wycieczek do zaplanowania swojej wizyty w Ojcowskim Parku Narodowym razem z nami - Wycieczki Szkolne. Nowy cennik na rok 2024 pozwala na dokładne zaplanowanie kosztów i zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji. Nie przegapcie okazji do odkrycia tajemnic Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego!
 

Dla dokładniejszych informacji i rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem +48 12 6813692 lub na adres email info@ojcow.pl. Zapraszamy do odkrywania historii, przyrody i przygody w Ojcowskim Parku Narodowym!