AktualnościAktualności

14.07.2023

Wydarzenia

Noc w Muzeum w Pieskowej Skale: niezapomniane doświadczenie czeka na Ciebie!

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się 21 lipca 2023 roku - Noc w Muzeum w Pieskowej Skale.


Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się 21 lipca 2023 roku - Noc w Muzeum w Pieskowej Skale. W tę wyjątkową noc otworzone dla Was zostaną muzealne drzwi i serca, zapraszając do świata pełnego kultury, historii i muzyki.

Wieczór rozpocznie się o godzinie 20.00, kiedy na scenie zagoszczą młodzi i utalentowani artyści. Koncert wokalno-muzyczny to doskonała okazja, aby posłuchać Cracow Youth Jazz – absolwentów Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Utwory wykonywane przez tę młodą, dynamiczną grupę, są prawdziwą ucztą dla fanów jazzu.

Na tej samej scenie zobaczycie także zespół Groovosophers, który z pewnością porwie Was swoim energetycznym występem. A Teatr Tańca Terpsychora doda do programu wieczoru niepowtarzalny, artystyczny klimat.

O godzinie 21.30 zaplanowano zwiedzanie z przewodnikiem nowej wystawy stałej, zatytułowanej "Kultura Staropolska". Wystawa ta umożliwia zwiedzającym zanurzenie się w bogactwo polskiej kultury i tradycji. W tym czasie będzie również możliwość zwiedzenia Krypty i Kaplicy.

Co najważniejsze, wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest całkowicie bezpłatny! To wyjątkowa okazja, aby odkryć tajemnice Muzeum w Pieskowej Skale i spędzić niezapomnianą noc pełną kultury, muzyki i historii.

Nie przegap tej wyjątkowej nocy! Zarezerwujcie swój czas na 21 lipca i dołączcie do nas w Pieskowej Skale na Nocy w Muzeum!