AktualnościAktualności

04.12.2023

Atrakcje

Konne Kuligi w Ojcowie Zima 2023/2024

Ojcowski Park Narodowy, znany ze swoich malowniczych krajobrazów i bogatej historii, wita Was zimą na wyjątkowym wydarzeniu - Konnym Kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek!


Zapraszamy na Niezapomniany Konny Kulig wozami w Ojcowie!

Ojcowski Park Narodowy, znany ze swoich malowniczych krajobrazów i bogatej historii, wita Was zimą na wyjątkowym wydarzeniu - Konnym Kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek! To idealna okazja, by cieszyć się zimowym urokiem Ojcowa w towarzystwie rodziny, przyjaciół czy kolegów z pracy tak blisko Krakowa.

Wyjątkowa Zimowa Przygoda
Przygotowaliśmy dla Was kulig konny wozami, który jest dostępny dla grup 25, 15 lub 10 uczestników. Wybierzcie dogodny termin w sezonie grudzień 2023 oraz styczeń-luty 2024 i dołączcie do nas na niezapomnianą zimową przygodę!

Program Kuligu (do ustalenia)
- 16:00 – Zbiórka na parkingu w Ojcowie.
- 16:00 - 17:00 – Godzinna przejażdżka konnymi wozami po malowniczym Ojcowie.
- 17:00 - 18:00 – Ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem.
- 18:00 – Zakończenie przygody z możliwością dodatkowej biesiady przy ognisku lub w lokalnym punkcie gastronomicznym.

Co Zawiera Cena?
  • Przejazd wozami konnymi, wyposażonymi w pochodnie dla dodatkowego uroku, jeśli przejazd odbywa się po zmroku.
  • Palące się ognisko, dostęp do toalety.
  • Kiełbaska do samodzielnego upieczenia i grzane wino dla każdego uczestnika.

Dodatkowe Informacje
- Koszt: 131 zł/osoba przy grupie 25 uczestników, 159 zł/osoba przy grupie 15 uczestników, 199 zł/osoba przy grupie 10 uczestników.

Dodatkowe atrakcje: Na życzenie organizujemy dodatkowo płatną biesiadę z bogatym menu, w tym karczek, pstrąg, kaszanka, szaszłyk, ziemniaki zapiekane w folii, stół wiejski i wiele innych.

Transport: Oferujemy transport z Krakowa i powrotem dla grup do 30 osób za dodatkową opłatą.

Rezerwacja i Kontakt
Zainteresowani? Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować miejsce, skontaktujcie się z nami pod numerem +48 12 6813692 lub na adres email info@ojcow.pl - oferta: Kuligi w Ojcowie

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć magii zimy w Ojcowie na konnym kuligu. To idealny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ciesząc się pięknem natury i ciepłem ogniska. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w sercu jednego z najpiękniejszych parków narodowych w Polsce!