AktualnościAktualności

11.10.2023

Wydarzenia

Jesienna Gala w Zamku Pieskowa Skała: Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej i Zwiedzanie

W sobotę, 21 października, na dziedzińcu tego historycznego zamku odbędzie się wyjątkowy koncert pod tytułem "Umówmy się na dzisiaj", w wykonaniu znanej i cenionej Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.


Jesienna Gala w Zamku Pieskowa Skała: Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej i Nocne Zwiedzanie

Zamek Pieskowa Skała jest niewątpliwie jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce, a jesienią przybiera szczególnie urokliwy charakter. Mamy dla Was niezwykłą propozycję na spędzenie weekendu w tym magicznym miejscu!

W sobotę, 21 października, na dziedzińcu tego historycznego zamku odbędzie się wyjątkowy koncert pod tytułem "Umówmy się na dzisiaj", w wykonaniu znanej i cenionej Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Ale to nie wszystko! Po muzycznym spektaklu będziecie mieli okazję do nocnego zwiedzania najnowszej wystawy stałej "Kultura Staropolska", gdzie zaprezentowane zostaną między innymi Kaplica i Krypta.

- Rozpoczęcie koncertu: godzina 17.30.
- Początek zwiedzania: godzina 19.00 (zwiedzanie w grupach, wejścia co 20 minut).
 
 
Jesienna Gala w Zamku Pieskowa Skała: Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej i Nocne Zwiedzanie

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zachęcamy do zakupu biletów online:
- Tylko koncert: 60 zł [Kup bilet]
- Koncert i zwiedzanie z przewodnikiem: 120 zł [Kup bilet]

Aby dokonać rezerwacji, na stronie esprzedaży prosimy o wybranie daty 21 października, a następnie opcji Zamek Pieskowa Skała i sekcji wydarzenia.

Dla tych, którzy będą czekali na swoją turę zwiedzania, przygotowaliśmy dodatkową atrakcję - degustację win z lokalnych winnic. To doskonała okazja, aby poczuć smak jesieni w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i spędź niezapomniany wieczór w Zamku Pieskowa Skała!