Informator turystycznyInformator turystyczny

Noclegi w Ojcowie, Ojcowskim Parku Narodowym i okolicy

Pokoje U IRCI

Powrót <<
  • Pokoje U IRCI

    Wola Kalinowska, ul. Kaliski 14, 32-045 Sułoszowa
    tel.: 516 969 971

    e-mail: irenab12345@interia.pl

Opis obiektu

Proponujemy Państwu noclegi w naszym domku znajdującym się w Ojcowskim Parku Narodowym między Ojcowem a Pieskową Skałą.
Dom znajduje się na wzniesieniu, w otoczeniu pól i kwiatów znajdziemy ciszę i śpiew skowronków. skąd rozciągają się piękne widoki. W niedużej odległości od naszego domu znajdują się również trasy turystyki pieszej i rowerowej. W pobliżu znajduje się wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Wiele jaskiń, grot.

Przed domem znajduje się parking, stół z ławkami, huśtawka oraz grill.

Oferujemy:
Proponujemy Naszym Gościom drewniany domek letniskowy do 6 osób. Wewnątrz wykończony na wysokim standardzie, obiekt posiada TV, radio, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz nowoczesną łazienkę.

Posiadamy również 
- Pokoje 2 i 4 osobowe - w każdym pokoju znajduje się TV,


OPIS OKOLICY

Miejscowość Wola Kalinowska graniczy z Ojcowem, a nasz domek dodatkowo położony jest w Ojcowskim Parku Narodowym. Na terenie Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego znajduje się ogromna ilość obiektów do zwiedzania: Grota Łokietka, Zamek w Pieskowej Skale, Ruiny Zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie, Muzeum Przyrodnicze im. Wł. Szafera i Jaskinia Ciemna. Jednak oprócz tych obiektów na trasie można podziwiać i oglądać niezwykłe formy skalne jak i jaskinie ogólnie dostępne m.in. Jaskinia Krowia, Brama Krakowska, Igła Deotymy, Skały Panieńskie czy też najbardziej znaną i charakterystyczną dla Ojcowa - Maczugę Herkulesa. Wspaniałe centrum wypadowe do Krakowa ok. 20 km. oraz Zakopanego.

Lokalizacja

Cennik Cennik

- prosimy o kontakt z nami...