Informator turystycznyInformator turystyczny

Noclegi w Ojcowie, Ojcowskim Parku Narodowym i okolicy

Agroturystyka u Agaty

Powrót <<
  • Agroturystyka u Agaty

    Wola Kalinowska, ul. Jurajska 65
    tel.: 606 590 917

    e-mail: noclegiojcow@interia.pl
    www: www.noclegiojcow.pl

Opis obiektu

Oczekujecie wypoczynku, ciszy i spokoju? Szukacie bazy wypadowej na wycieczki po Ojcowskim Parku Narodowym? Trafiliście we właściwe miejsce. U nas znajdziecie wygodne łóżka, przyjazną rodzinną atmosferę, zregenerujecie siły po męczącym dniu pracy. To miłe miejsce może stać się dla Was dogodnym punktem do rozpoczynania i kończenia wycieczek w celu poznania naszego pięknego kawałka Polski.

Do wyłącznej dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV oraz bezprzewodową sieć internetową. Dodatkowo, w pokojach 4-osobowych na wyposażeniu lodówka. W każdym pokoju istnieje możliwość dostawki, natomiast dla małych dzieci istnieje opcja dostawienia łóżeczka. W trakcie pobytu u nas możecie Państwo skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni w celu przyrządzania posiłków we własnym zakresie. Wszystkie pokoje posiadają prywatne, w pełni wyposażone łazienki z prysznicem. 

Ojcowski Park Narodowy otacza nas ze wszystkich stron. Dzięki temu jesteśmy idealną bazą wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek w celu poznania piękna naszego regionu. W okolicy jest zlokalizowanych mnóstwo zabytków, skał i jaskiń co tworzy swoisty charakter i urok Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jeśli przybędziecie z dzieckiem koniecznie zabierzcie pamiętnik. W okolicznych obiektach możecie zebrać odciski ładnych ozdobnych pieczątek.

Lokalizacja

Cennik Cennik

Cennik

Pokój dwuosobowy od 70 zł
Pokój czteroosobowy od 140 zł