Informator turystycznyInformator turystyczny

Gastronomia w Ojcowie, Ojcowskim Parku Narodowym i okolicy

Zajazd U ELIZY

Powrót <<
 • Zajazd U ELIZY

  ul. Łokietka 16, 32-089 Wielka Wieś
  tel.: 784 074 841
  tel.: 602 754 841

  e-mail: zajazduelizy@interia.pl
  www: www.zajazduelizy.pl

Opis obiektu

Zajazd u ELIZY znajduje się w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego w małej miejscowości Czajowice. Do państwa dyspozycji oddajemy 8 w pełni wyposażonych pokoi z łazienkami (pokoje są nowe, niezniszczone, użytkowane dopiero jeden sezon), restauracje oraz bilard. Dla wynajmujących pokoje przygotowaliśmy aneks kuchenny. Trzy pokoje są z balkonem a dwa mają dostęp do tarasu widokowego z którego nocą można oglądać panoramę Krakowa a w przejrzyste dni nawet i polskie Góry. Oferujemy państwu usługi w jakości hotelowej za cenę z agroturystyki.

RESTAURACJA
Restauracja prowadzona jest przez Zygmunta Grzybowskiego, wieloletniego szefa kuchni renomowanej restauracji znajdującej się na rynku głównym w Krakowie. Do dyspozycji klientów oddajemy przestronną sale z barem i telewizorem oraz w okresie letnim taras. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie, a starannie dobrane potrawy zaspokoją gust najbardziej wymagających klientów nie obciążając przy tym ich kieszeni. Możliwość organizowania imprez okolicznościowych do 120 osób.

POSIADAMY RÓWNIEŻ DOSKONAŁĄ OFERTĘ DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Pełny obiad (zupa, drugie danie, napój) można zamówić już od 15 PLN/osoba.
Szczegółowy cennik znajduje się na naszej prywatnej stronie.

Zapraszamy do współpracy!


OPIS OKOLICY

Nasz zajazd znajduje się w idealnym punkcie wypadowym na Ojcowski park narodowy, jak i całą Jurę Krakowsko-Częstochowska. Skrzyżowanie wielu szlaków turystycznych (pieszych oraz rowerowych), wspaniała atmosfera oraz świetne jedzenia sprawia że nasz zajazd jest doskonałym miejscem na wakacyjną wycieczkę lub weekendowy wypad za miasto. Niektóre z miejsc które można zobaczyć w naszej okolicy to: Ojcowski Park Narodowy, Jaskinia Wierzchowska (Najdłuższa jaskinia w Polsce, dla gości naszego zajazd zniżka na wstęp), Jaskinia nietoperzowa, Jaskinia Łokietka, Zamek w Pieskowej skale, Oraz naprawie wiele skałek i dolinek składających się na przepiękny krajobraz tzw. dolinek podkrakowskich, prawdziwego raju dla miłośników zarówno pieszych jak i rowerowych wycieczek. Dla posiadających auto polecamy również zwiedzenia pobliskich miast czyli Oświęcimia, Krakowa, Wieliczki. U nas nie można się nudzić! Serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja

Cennik Cennik

CENNIK

Rodzaj

Liczba

Cena

1-osobowe

1

70 PLN

2-osobowe

1

110-120 PLN

3-osobowe

5

130-150 PLN

4-osobowe

1

130-180 PLN

 - Śniadanie - 17 zł

pok. 1-os.

pok. 2-os. 110-120 zł
pok. 3-os. 130-150 zł
pok. 4-os. 130-180