Informator turystycznyInformator turystyczny

Accommodations w Ojcowie, Ojcowskim Parku Narodowym i okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne Agaty Rech

Powrót <<
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Agaty Rech

  Wola Kalinowska ul. Jurajska 65
  tel.: +48 12 389 19 84
  tel.: 606 590 917

  e-mail: noclegiojcow@interia.pl
  www: www.noclegiojcow.pl

Opis obiektu

Oczekujecie wypoczynku, ciszy i spokoju, szukacie bazy wypadowej na wycieczki po Ojcowskim Parku Narodowym --> trafiliście we właściwe miejsce. 

U nas znajdziecie wygodne łóżka, przyjazną rodzinną atmosferę, zregenerujecie siły po męczącym dniu pracy. To miłe miejsce może stać się dla Was dogodnym punktem do rozpoczynania i kończenia wycieczek w celu poznania naszego pięknego kawałka Polski.

Na dzień dzisiejszy nasze Gospodarstwo oddaje do Państwa dyspozycji cztery całoroczne pokoje.
W trakcie pobytu u nas możecie Państwo skorzystać z kuchni w celu przyrządzania posiłków we własnym zakresie. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie łazienki.

Na terenie gospodarstwa możecie Państwo urządzić grilla. Jest huśtawka dla dzieci i inne atrakcje. Jeśli dysponują Państwo samochodem w cenie noclegu można go pozostawić na naszym ogrodzonym podwórku.


OPIS OKOLICY

Nasze gospodarstwo położone jest na południu Polski w środku wsi Wola Kalinowska, w Gminie Sułoszowa, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Wieś Wola Kalinowska, jak się Państwo przekonają usytuowana jest w samym centrum Ojcowskiego Parku Narodowego. Co prawda sama nie jest jego częścią lecz Ojcowski Park Narodowy otacza ją ze wszystkich stron.

Lokalizacja

Cennik Cennik

- Prosimy o kontakt z nami...