AktualnościAktualności

09.03.2021

Wiadomości

Darmowy wpis do bazy noclegowej do końca roku!

W tym trudnym czasie dla turystyki oferujemy darmowy wpis do naszej bazy noclegowej do końca bieżącego roku. Również obiekty już wpisane nie będą wnosić opłaty za rok 2021 .


Za nami bardzo trudny rok. Przed nami kolejny, który nadal nie daje pewności na poprawę branży turystycznej i odrobienie zeszłorocznych strat. Dotyczy to szczególnie obiektów noclegowych w Ojcowie, które przecież są głownie rodzinnymi przedsięwzięciami.

Chcąc wesprzeć współpracujące z nami aktualnie obiekt posiadające wpis jak i zachęcić inne do promowania swojej oferty noclegowej postanowiliśmy aby wpisy do naszej bazy noclegowej na stronie Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego w roku 2021 były darmowe.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wesprzemy rodzinną branżę noclegową, która w Ojcowskim Parku Narodowym jest największa i dzięki temu klienci łatwiej będą mogli znaleźć obiekty, zapoznać się z ich ofertą, dokonać rezerwacji i przyjechać w nasze strony.
 

Co zrobić aby pojawić się bazie noclegowej Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego?


Wyślij na adres email info@ojcow.pl:
  • nazwę obiektu
  • pełne dane adresowe obiektu (adres, telefon, email, www) 
  • dane kontaktowe do osoby reprezentującej obiekt noclegowy
  • zamieść nasze logo z aktywnym linkiem do naszej strony na stronie internetowej obiektu noclegowego.
 
W zamian otrzymacie Państwo dostęp do konta na stronie Ojcow.pl dzięki któremu będziecie mogli uzupełnić wpis o treści, cennik, zdjęcia jak i na bieżąco je edytować.
 
W wypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem emial info@ojcow.pl